Terapie

Zharmonizovat své tělo Vám pomohou speciální terapie. Během diagnostiky určíme, která z nich je určená a vhodná právě pro Vás.  V kombinaci se správnými preparáty "restartujete" své tělo a dostanete jej zanedlouho do rovnováhy.

Detoxikační lehátko

Jedna ze základních terapii, kterou si prochází většina našich klientů. Je kombinaci rezonančních a vortexových fyzikálních technologií. Jedná se tedy o novou metodu léčby, která využívá specifických vlastností Oxidu Dusnatého Díky aktivaci vody vytváří zdravé energetické pole s poloměrem 30 metrů. Toto pole pozitivně působí na všech 12 systémů organismu.

Krása tohoto lehátka tkví v jednoduchosti. Klient se jednoduše položí na podložku a díky kombinaci vody a elektomagnetického pole se uzdravuje na všech úrovních.


Plason NO Terapie

Oxid dusnatý je plyn, který je důležitý pro život stejně jako kyslík a má zásadní význam pro naše zdraví. Plason NO ovlivňuje funkci všech tělesných orgánů. Jeho dlouhodobá nízká koncentrace je zodpovědná za patologické procesy v našem organismu (infarkty a mozkové mrtvice, poruchy erekce, revmatoidní artritidu, rakovinu, zánětlivé onemocnění), stárnutí, zpomalení regeneračních procesů v organismu.

Jedná se tedy o novou metodu léčby, která je průlomová v boji proti bolesti, zánětu a infekci, na níž se účastní bakterie, viry a plísně. Jeho využití je napříč všemi lékařskými obory a má neomezené terapeutické možnosti.

Valeoscan

Během této terapie se pohodlně posadíte, nasadíte si sluchátka a své ruce položíte na jakousi desku s kovovými pláty. Pomocí rezonance, která je sluchátky "vpouštěna" do Vašeho těla, přístroj na základě odezvy jednotlivých orgánů, kostí, buněk a všech i těch nejmenších částíček jako jsou hormony či chromozomy zjistí úroveň Vašeho zdraví. 

Díky stejným frekvencím můžete opět vyladit části, které to potřebuji. Přístroj je součástí nejen samotné terapie, ale i dalších kontrol, ba dokonce samotné diagnózy.


Tibetské desky

Technologie, která je založena na specifických vlastnostech tibetského dubu a sibiřského “zvonícího” cedru. Kombinace těchto dřevin dokáže usměrnit proud energie liského těla.

Spolu s deskami Vás přikryjeme specialní dekou, čímž dojde k zamezení odchodu energie do volného prostoru. V organismu se zesílí proud vlastní tělesné energie, což má obrovský pozitivní vliv na odstranění energetických bloků, které jsou často příčinou řady potíží na fyzické, psychické i emoční úrovni.

Stella

Zařízení, které vysílá infračervený signál na různé frekvenční úrovni. Každý zdravý lidský orgán vibruje/kmitá na určité specifické frekvenci. Pokud frekvence orgánu není ve správném rozmezí, tak člověk cítí bolest, únavu nebo se projeví nějaká forma onemocnění. 

Přístroj Stella je schopen generovat tyto přirozené frekvence a tím výrazně přispívá k ozdravení jednotlivých orgánů.

Psychosomatické terapie

Jsme velmi rádi, že se nabídka terapii na naši klinice rozrůstá. Psychicka, emocionální či energetická část je stejně důležitá, jako fyzická schránka. V Alterum Medica se tedy zaměřujeme i na tyto "neviditelné" úrovně. Mnohdy náš problém začíná právě tam a nemoci jsou pouze následkem, ukazatelem, co doopravdy uzdravit.

Kvantová terapie orgánů

Péče, díky níž získáváte jednoduše praktikovatelnou možnost, jak vyladit, opravit a rozproudit jednotlivé orgány, celé tělo i životní situace nejen své, ale i ostatních. Jak využít propojení našich návyků chování a jednotlivých orgánů a podporovat tak zdraví.

Kvantová terapie emocí a přesvědčení

Přesvědčení, která si utváříme během života a především v dětství utváří náš život. Bloky, působení okolí a způsob myšlení je součástí našeho vědomí i podvědomí. Mnohdy tak vytváříme něco jiného, než to, co bychom si přáli. Kvůli tomu pak strádáme a zacyklíme se v začarovaném kruhu. Tato terapie tedy rozpustí a odtsraní přesvědčení a mentalní vzorce, které nás negativně ovlivňují.

The Reconnection®

Jedná se o propojení meridiánů (energetických drah) v našem těle s energetickými dráhami naší planety a celého prostoru, jehož jsme součástí. Během procesu dochází k přenosu energie, informací a světla do všech buněk našeho fyzického těla.

Jakmile naše tělo tyto frekvence cítí, vzpomene si na to, že tuto úroveň harmonie a zdraví zná a začíná se do tohoto stavu přirozené harmonie vracet.

Psychosomatika

Terapie mající základ v naučení se metody, která odhalí naše návyky a bloky, které nás v životě ovlivňují. Jedná se o terapeutickou metodu, která odkryje prvnopočátek neboli příčinu situací, které jsou nám NEpohodlné.

Dále nás také učí jak správně reagovat na životní situace, které v životě nechceme tak, abysme tyto situace přestali do našeho života přitahovat.


Naši terapeuti na psychosomatiku

Alena Camplíková

Zajímá mne všechno, co souvisí s energetickým polem, kvantovou fyzikou a jejím využitím pro podporu uzdravování na všech úrovních našeho života. Pomáhat lidem byl můj sen od dětství, dnes jsem ráda, že jsem ho následovala a mohu tak nabídnout kvantové a jiné terapie jak ve své soukromé praxi, tak i na klinice Alterum Medica.

Více o Aleně a kvantování