Proces uzdravení

Abyste si dokázali jednodušeji představit, co vše se skládá na proces uzdravení, je vhodné porozumět řeči našeho těla - nemocem, únavě, nedostatku energie, bolestem či reakcím organismu. Až pak můžeme najít východisko ze situace. 

Zdraví je stav mysli, kterému odpovídá fyzický stav našeho těla. Naše tělo má jediné přání a to být zdravé, dělá pro to vše. Má dokonce všechny nástroje, které k uzdravení potřebuje. Pokud fungují všechny tělní procesy správně, a my máme správně nastavené myšlení, tak se tělo průběžně ozdravuje samo a to trvale.

Dělá to celý náš život. Bohužel velmi často svému tělu, díky neznalosti, špatným radám a zlým návykům, v procesu uzdravení bráníme. Proces uzdravení tedy znamená, že odstraníme překážky, které tělu brání v ozdravení a zároveň podpoříme tělní systémy, které nefungují optimálně. Jedná se o zásadní změnu v přístupu - neléčíme - umožníme tělu se uzdravit - ono jediné totiž ví, co je potřeba udělat jako první a co dál.

Stáhněte si naši krátkou prezentaci a porozumíte svému zdraví.

Prezentace: Přístup k uzdravení

Tuto prezentaci jsme pro Vás připravili jako podporu na Vaši cestě k uzdravení. Dostávají se Vám tak do rukou informace, které jsou přehledné, jednoduché, avšak komplexní.

Díky tomuto souboru informací pochopíte nejen Vaše zdraví, ale také co vše je propojené s fyzickým tělem a jak moc jsou veškeré naše úrovně propojeny.