Preparáty

Dalším kanálem k Vašemu plnému uzdravení jsou preparáty. Spolu s terapiemi tvoří jakýsi celek, který napomáhá v procesu uzdravení. Každý preparát je doporučován individuálně na základě diagnózy.

Bolotovův balzám

Nezbytný pro stimulaci tvorby žaludečních šťáv a enzymů. Znovuobnovuje správnou funkci žaludku a vrátníku (lat. pylorus) a tím navrací tělu živiny v takovém tvaru, jak je tělo umí správně využít. Ředí a očišťuje krev, která distribuuje veškeré živiny do celého organizmu. Dodává tělu aminokyseliny a vyvádí z těla volné radikály.

Vetom

Unikátní, patentovaný preparát, který harmonizuje střevní mikroflóru a tělo, udržuje prospěšné bakterie v efektivním množství a vytváří podpůrné enzymy.

Sir Anton´s

100% přírodní produkt, který díky svému složení jako je peruánská maca, český česnek, zelený čaj a řadě vitamínů dokonalé působí na psychiku, vitalitu a celkové zdraví. Podporuje očištění krve a snižuje zakyselení organismu. Poměr složek v přípravku jsou důmyslně vybrány tak, aby se jejich účinnost násobila.

Vertera Laminaria

Mořská řasa v podobě gelu obsahuje celou řadu látek, sloučenin a živin nezbytných pro lidské tělo v živé formě. Pravidelným užíváním je doplňujete přesně tam, kde zrovna ve Vašem těle chybí. Jedinečné gelová forma má vysokou vstřebatelnost. Vyjímečnost tohoto produktu je podpořena obsahem organického jódu pro harmonizaci endokrynního systému a křemíku pro opravu kostí šlach a svalů.  

Geda

Specializovaný potravinářský produkt pro dietní zdravou výživu, který se vyrábí za pomoci originálních biotechnologií s použitím pouze přírodních ingrediencí. Napomáhá při regeneraci a posílení metabolismu.

Ostatní preparáty

Kromě pěti nejdůležitějších preparátů, se kterými se u nás na klinice setkáte, doporučujeme rovněž doplňové produkty nebo ty, které se užívají dle individuální diagnózy. Vše je však doporučováno dle aktuálního stavu klienta a na základě čtyř základních vyšetření. Více informací se dozvíte na klinice od našich specialistů.