Kým jsme

Poznejte nás, kliniku i metody, které navrací naše těla i psychiku do rovnováhy k plnému zdraví.

Někdy přemýšlíme, jak sdělit, kým vlastně jsme. Nemůžeme se totiž řadit k tradičním medicínským klinikám, ale také nepatříme do kategorie "alternativa". Nezbývá než to trochu rozvinout a říct: "Jsme něco mezi tím".

Možná je to jakýsi skrytý záměr a právě díky tomu sklízíme úspěchy na poli zdraví jako celku. Vaše, ale i naše těla, psychiku, energetickou úroveň, jednoduše celek, provázíme k rovnováze a k plnému uzdravení. Nezáleží proto s jakými zdravotními problémy se potýkáte. Nezbytné je najít příčinu a pak změnit v životě to, co brání našemu tělu v uzdravení a v udržení zdraví jako životního standardu.

Také my, kteří o Vás pečujeme, jsme si prošli těmito procesy.

Tak šel čas

2018

Nové technologie

Rozvoj na sebe nenechal dlouho čekat a těsně po oficiálním otevření kliniky v Praze, byla na Slovensku spuštěna výroba nového přístroje GNO. Ten je schopen generovat oxid dusnatý, který slouží k očistění kardiovaskulárního systému, a tím výrazně přispívá při procesu uzdravení.

2017

Praha už volá

V tomto roce padlo rozhodnutí o vybudování další kliniky - tentokrát v Praze. Klinika je vybavena stejnou techchnologí pro terapie a užívá shodné postupy a preparáty. Mnoho z Vás tak nemuselo již více dojíždět do Bratislavy. Díky tomuto šťastnému rozhodnutí se razantně rozšířily řady klientů.

2015

Stoupáme

A jak jde čas, stále více klientů přichází do Bratislavy, aby porozuměli svému tělu, psychice i energetické úrovni. Díky unikátnímu, komplexnímu procesu dochází u klientů k opětovnému nalezení rovnováhy na všech úrovních života. A tak se není čemu divit, že ozdravovací koncept je velmi úspěšný a žádaný.

2013

Alterum Medica spatřuje světlo světa

Píše se rok 2013 a v Bratislavě vzniká projekt nové medicíny - Alterum Medica. Celý koncept je založený na špičkových přístrojích a preparátech, které tvoří celek a také pojítko mezi tradiční medicínou a alternativou.

Na začátku všeho byla myšlenka

Peter Janský - majitel a zakladatel o sobě:
"Jsem velmi rád, že jsem mohl znalosti a zkušenosti získané studiem medicíny na První Moskevské Akademii přinést na Slovensko a později i do Prahy. Naše klinika již přivedla na cestu k uzdravení mnoho lidí a to mě pokaždé naplňuje a těší."


Kdo se o Vás u nás postará?

Martin Vimr

ředitel, terapeut
V jednu chvíli jsem získal přesvědčení, že bych se měl dozvědět víc o lidském těle a jeho fungování. Má touha dostat zpět energii, která mi chyběla, přerostla v mou současnou profesi. Založení kliniky Alterum Medica v Praze byl logický krok, který vedl k mému uzdravení a jsem velmi rád, že i k uzdravení řady dalších lidí.

Štefan Kuriščák

terapeut
Velmi těžké onemocnění, které jsem úspěšně zvládl mě přivedlo k tomu, že jsem se stal odborníkem na fungování lidského těla. Základy mého poznání vychází ze základu, který jsem načerpal u známého vědce a odborníka Borise Bolotova, jenž mne naučil mnohé. Dnes mě těší, že své znalosti biochemie a správného fungování lidského těla předávám ostatním.