Biorezonanční vyšetření

Pomocí biorezonance zjistíte, jak si stojí Vaše orgány, buňky, kostí ba dokonce chromozomy. Tato přesná metoda vysílající do Vaších uší 60 tisíc frekvencí nejen odhalí původ nerovnováhy, ale dokáže také zharmonizovat Vaše tělo.

Během tohoto vyšetření se pohodlně posadíte, nasadíte si sluchátka a své ruce položíte na jakousi desku s kovovými pláty. Vyšetření může začít. Pomocí rezonance, která je sluchátky "vpouštěna" do Vašeho těla, přístroj na základě odezvy jednotlivých orgánů, kostí, buněk a všech i těch nejmenších částíček jako jsou hormony či chromozomy zjistí úroveň Vašeho zdraví.

Na obrazovce můžete sledovat, kde se zrovna nacházíte. Barevně odlišené puntíky Vám pak ihned napoví, zda a kde jste zdraví a kde Vám naopak rovnováha chybí.

Celé vyšetření trvá zhruba půl hodiny. Poté díky stejným frekvencím můžete opět vyladit části, které to potřebuji. Přístroj známý také jako Valeoscan je součástí nejen samotné diagnózy a dalších kontrol, ale rovněž jako samostatná terapie.

Jak Valeoscan vypadá

Příkladové výsledky

Tento přístroj je opravdu detailní. V galerii se můžete podívat na příkladové výsledky a částí těla, které Vám Valeoscan přeměří. Pokud Vás zajímá, jak vypadá celá diagnóza, stáhněte se celý dokument níže. Sami se přesvědčíte, že díky tomuto vyšetření se dozvíte úplně vše.

Pozn.: Žluté puntíky znamenají plné zdraví, černé trouhelníky jsou patologického původu.