Diagnostika

Základem naší společné cesty je diagnostika, neboli vyšetření, které nám ukáže Váš aktuální stav a poodhalí také možné následky. Pouze v té chvíli můžeme nejen určit další postup, ale také odbourat příčiny Vaší nerovnováhy. Tím se opět dostanete na cestu plného zdraví, ač už je Vám 100 a nebo 20 let.

1. Vyšetření biochemie těla

Přístroj vyhodnocující výsledky na základě termodynamiky buněk je velmi přesný a určí nejen aktuální zdravotní stav, ale především i pravděpodobné následky, které se u Vás mohou projevit.

2. Biorezonanční vyšetření

Pomocí biorezonance zjistíte, jak si stojí Vaše orgány, buňky, kostí ba dokonce chromozomy. Tato přesná metoda vysílající do Vaších uší 60 tisíc frekvencí nejen odhalí původ nerovnováhy, ale dokáže také zharmonizovat Vaše tělo.

3. Energetické vyšetření

Abychom byli komplexní, další částí diagnostiky Vašeho zdravotního stavu je energetické vyšetření. Stejně jako v předchozí části i zde získáváte detailní informace o úrovni funkčnosti. V tomto segmentu se zaměřujeme jak na tělo, tak na psychosomatiku.

4. Vyšetření energetiky těla

Na základě 300 úderů Vašeho srdce se dozvíme komplexní informace, které spolu s ostatními částmi vyšetření dají celek. Dle všech výsledků následně vyhodnotíme, jaké terapie a preparáty jsou pro Vás vhodné.

Celková diagnostika
Všechny čtyři části diagnostiky, které jsou odrazovým můstkem pro sestavení individuálního plánu
2250 Kč

Volitelná vyšetření

1. Vyšetření prsu - MEIK

Jedná se o neinvazivní metodu vyšetření prsu určenou pro diagnostiku patologických změn probíhajích v tkáni mléčné žlazy. Oproti tradičním metodám vyšetření získává kvalitnější a detailnější zobrazení.

2. Vyšetření prsu - Termokamera

Bezkontaktní, neinvazivní diagnostická metoda, která v reálném čase zaznamenává teplotní vzorce a tepelné asymetrie a tak pomáha rozpoznat pokročilé, začínající ba případně se časem tvořící nemoci a patologie.